Darmowe narzędzie do szybkiego generowania profesjonalnych referencji biznesowych

Warto posiadać referencje,
ponieważ aż 90% przedsiębiorców* uważa że potwierdzają one profesjonalizm firmy.

75% z nich* zwraca uwagę na to, czy przyszły kontrahent jest rekomendowany przez inne firmy.

* Badanie Firmy.net w dniach 10-17.12.2012r.
Odpowiadało 2000 przedstawicieli małych i średnich firm.

Ułatw sobie pisanie referencji i oszczędź swój czas

Skończ z myśleniem o referencjach jako nieprzyjemnym obowiązku. Czy wystawiasz rekomendacje swojemu partnerowi biznesowemu, czy sam o nie prosisz, możesz to zrobić szybko i niezwykle skutecznie. Za chwilę zdradzimy Ci, jak oszczędzić swój drogocenny czas i zamienić męczący obowiązek wystawiania referencji w zabawę.

Cofnijmy się  na chwilę w czasie. Przypomnij sobie, co czułeś, gdy zostałeś poproszony przez swojego kontrahenta o wystawienie referencji. Chciałeś spełnić jego prośbę, ponieważ zależało Ci na waszych dobrych stosunkach, ale ciągle to odwlekałeś, usprawiedliwiając się brakiem czasu, nie wiedziałeś lub nie pamiętałeś, jak powinna wyglądać profesjonalna referencja, nie natknąłęś się na żadne wzory referencji etc. I tak mimo najszczerszych chęci, Twój partner nie doczekał się rekomendacji. Jeśli odnajdujesz samego siebie w powyższym scenariuszu, przychodzimy Ci z pomocą.

Portal Referencje.Firmy.net zadbał o to, aby wymiana referencji stała się prosta i przyjemna jak nigdy dotąd. Korzystając z ogólnodostępnego narzędzia, jakim jest generator referencji, cały proces zajmie Ci zaledwie 3 minuty. Jak to możliwe?

Generator tworzy gotowy dokument z profesjonalną i unikalną treścią rekomendacji. Nie musisz już wysilać się, by referencja dla firmy w ogóle powstała ponieważ system tworzy ją za Ciebie. Zaznaczasz jedynie, za co chcesz wyróżnić firmę, a zdania tworzą się same. Czy możesz sobie wyobrazić coś prostszego!

Każda referencja tworzona jest wedle profesjonalnego schematu i zawiera wszystkie istotne informacje, aby spełniać funkcję skutecznego narzędzia do promocji firmy. Zatem nie musisz się już zastanawiać, gdzie i w jaki sposób umieścić dane firm i szczegóły współpracy. Po paru kliknięciach otrzymujesz gotowy dokument do pobrania, mając pewność, że żadna istotna kwestia nie została pominięta.

Wypróbuj generator i wystaw referencję swojemu partnerowi biznesowemu:

Stwórz referencje

Wstecz

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © 2007-19 NNV AG.

Referencje.Firmy.net jest znakiem zastrzeżonym.

Czy na pewno chcesz przerwać generowanie referencji?

Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług oraz statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na zapisanie i dostęp do tych plików. Więcej szczegółów, w Polityce prywatności.

x  zamknij