Darmowe narzędzie do szybkiego generowania profesjonalnych referencji biznesowych

Warto posiadać referencje,
ponieważ aż 90% przedsiębiorców* uważa że potwierdzają one profesjonalizm firmy.

75% z nich* zwraca uwagę na to, czy przyszły kontrahent jest rekomendowany przez inne firmy.

* Badanie Firmy.net w dniach 10-17.12.2012r.
Odpowiadało 2000 przedstawicieli małych i średnich firm.

Jak pisać referencje?

Jak stworzyć dobre referencje?
Referencje to doskonałe narzędzie do promocji Twojej firmy. Nic tak dobrze nie działa na reklamę przedsiębiorstwa, jak opinie zadowolonych klientów czy kontrahentów. Aby jednak odniosły one zamierzony skutek, muszą być napisane właściwie z zachowaniem wszystkich elementów, które odróżniają dobre referencje od tych mniej skutecznych. Z artykułu dowiesz się, jak tworzyć perfekcyjne referencje, aby mieć z nich jak największy pożytek.
czytaj więcej
Dlaczego referencje są doskonałym narzędziem promocji małych firm?
Zastanawiałeś się kiedyś, czym kierują się klienci przy wyborze firmy, z którą będą współpracować? Szczególnie, jeśli to internet jest dla nich źródłem informacji i tam szukają odpowiedniego partnera biznesowego? Najbardziej istotną, a zarazem najprostszą formą potwierdzenia rzetelności firmy są jej referencje biznesowe.
czytaj więcej
Jak skutecznie pozyskiwać referencje biznesowe?
Przekonałeś się już zapewne na własnej skórze, ile problemów może dostarczyć pozyskanie profesjonalnych referencji biznesowych. Czy ta wiedza sprawia, że nie chcesz już prosić swoich partnerów biznesowych o rekomendacje? Pora przełamać swoje opory i śmiało wychodzić z inicjatywą. Podpowiemy, jak skutecznie nakłonić swoich klientów i kontrahentów do wystawienia referencji.
czytaj więcej
Ułatw sobie pisanie referencji i oszczędź swój czas
Skończ z myśleniem o referencjach jako nieprzyjemnym obowiązku. Czy wystawiasz rekomendacje swojemu partnerowi biznesowemu, czy sam o nie prosisz, możesz to zrobić szybko i niezwykle skutecznie. Za chwilę zdradzimy Ci, jak oszczędzić swój drogocenny czas i zamienić męczący obowiązek wystawiania referencji w zabawę.
czytaj więcej
8 mitów na temat referencji biznesowych
W dzisiejszych czasach, kiedy na rynku panuje bardzo duża konkurencja, ważne jest, abyś wykorzystał wszystkie dostępne środki, które pomogą Ci zdobyć nowych klientów. Referencje biznesowe należą do najlepszych narzędzi, jakie masz do dyspozycji, aby osiągnąć ten cel, biorąc pod uwagę relację koszt – skuteczność.
czytaj więcej
 

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © 2007-19 NNV AG.

Referencje.Firmy.net jest znakiem zastrzeżonym.

Czy na pewno chcesz przerwać generowanie referencji?

Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług oraz statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na zapisanie i dostęp do tych plików. Więcej szczegółów, w Polityce prywatności.

x  zamknij